Interjero reikšmė dažnai nepakankamai įvertinama statant namą ir didžioji dėmesio, pinigų dalis tenka namo išorei. Pamirštama, kad gyvenimas vyksta namo viduje o ne išorėje. Gerai įrengtas interjeras sukuria harmoningas erdves, spalviniai sprendimai teigiamai veikia nuotaiką o baldai yra maksimaliai patogūs ir funkcionalūs, visa tai tiesiogiai įtakoja mūsų gyvenimo kokybę. Kurdamas interjerą visuomet didelį dėmesį skiriu perprasti žmogaus kuris gyvens toje aplinkoje norams, poreikiams, visa tai atsispindi kompoziciniuose ir spalviniuose sprendimuose, kurių harmonija ir yra pagrindinis interjero tikslas. Pastačius namo „dėžę“, prasideda interjero sprendinių įgyvendinimo etapas.

  1. Elektros instaliacija – tai pagrindas interjero sprendinių įgyvendinimui, nes apsprendžia ne tik rozečių išdėstymą, bet ir pakabinamų lubų piešinį, būsimų akcentų apšvietimą, šviestuvų tipą ir jų valdymą.
  2. Lubų sprendimas – tai lubų peraukštėjimų, apdailos ir šviestuvų išdėstymo brėžiniai. Gerai išspręstos lubos leidžia maksimaliai išnaudoti vienoje erdvėje esančias patalpas jas zonuojant (pvz.: holą, laiptinę, virtuvę, valgomąjį, bendrąjį kambarį), išnaudoti patalpos aukštį jei po perdanga yra sumontuoti ventiliacijos vamzdžiai.
  3. Grindų dangų planas reikalingas numatyti grindų dangų zonas, dėjimo kryptis, tipus, bei paskaičiuoti plotus užsakymui.
  4. Sienų apdailos planas numato dangų tipą, jų vietą plane ir plotus užsakymui.
  5. Tualetų, vonios kambarių plytelių klijavimo schemos reikalingos sukurti unikalų parinktų plytelių piešinį ir paskaičiuoti plotus užsakymui.
  6. Virtuvės ir kitų nestandartinių baldų (sieninių spintų, lovų, stalų, lentynų ir t.t.) projektavimas vyksta kartu su baldų gamintoju.
  7. Židinio (jei jis yra numatytas) projektas apsprendžia medžiagiškumą, spalvas ir tūrinį sprendimą (priklauso nuo židinio kasetės tipo ir patalpos erdvės). Pateikiamas 3D vaizdų ir brėžinių komplektas.
  8. Įvairių elementų parinkimas ar projektavimas (vidaus ir lauko durys, laiptai, įvairios rankenėlės, karnizai, apvadai, plintusai ir t.t.).

Visi aukščiau išvardinti sprendiniai sukurs vientisą, kokybišką ir konkrečiam žmogui skirtą erdvę tik tuo atveju, jei bus vykdoma interjero autorinė priežiūra, kuri yra svarbiausias veiksnys interjero įrengimo metu, t.y. betarpiškas darbas su užsakovu parenkant interjero medžiagas, kurios turi būti ne tik gražios, bet ir neviršyti planuoto biudžeto, savalaikė informacija ar konsultacija statybininkams (kad nebūtų stabdomas statybų procesas), sprendinių vientisumo ir išbaigtumo užtikrinimas.