Namo interjeras

Parašykite man

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

GYVENAMOJO NAMO INTERJERO PROJEKTĄ SUDARO:

  1. Elektros instaliacija – tai pagrindas interjero sprendinių įgyvendinimui, nes apsprendžia ne tik rozečių išdėstymą, bet ir pakabinamų lubų piešinį, būsimų akcentų apšvietimą, šviestuvų tipą ir jų valdymą.
  2. Lubų sprendimas – tai lubų peraukštėjimų, apdailos ir šviestuvų išdėstymo brėžiniai. Gerai išspręstos lubos leidžia maksimaliai išnaudoti vienoje erdvėje esančias patalpas jas zonuojant (pvz.: holą, laiptinę, virtuvę, valgomąjį, bendrąjį kambarį), išnaudoti patalpos aukštį jei po perdanga yra sumontuoti ventiliacijos vamzdžiai.
  3. Grindų dangų planas reikalingas numatyti grindų dangų zonas, dėjimo kryptis, tipus, bei paskaičiuoti plotus užsakymui.
  4. Sienų apdailos planas numato dangų tipą, jų vietą plane ir plotus užsakymui.
  5. Tualetų, vonios kambarių plytelių klijavimo schemos reikalingos sukurti unikalų parinktų plytelių piešinį ir paskaičiuoti plotus užsakymui.
  6. Virtuvės ir kitų nestandartinių baldų (sieninių spintų, lovų, stalų, lentynų ir t.t.) projektavimas vyksta kartu su baldų gamintoju.
  7. Židinio (jei jis yra numatytas) projektas apsprendžia medžiagiškumą, spalvas ir tūrinį sprendimą (priklauso nuo židinio kasetės tipo ir patalpos erdvės). Pateikiamas 3D vaizdų ir brėžinių komplektas.
  8. Įvairių elementų parinkimas ar projektavimas (vidaus ir lauko durys, laiptai, įvairios rankenėlės, karnizai, apvadai, plintusai ir t.t.).

PASTABA: INTERJERO KAINA SKAIČIUOJAMA INDIVIDUALIAI.